Одним з важливих аспектів у житті дорослої людини є гармонія в сексуальних відносинах. Гармонійні сексуальні відносини багато в чому формують особистісний і соціальний статус людини, самоповагу і високу ступінь задоволеності життям. Труднощі в цій сфері часто призводять до формування почуття власної неповноцінності, невпевненості в собі і здатні привести до руйнування навіть дуже міцних відносин. Запобіганням цих проблем і займається фахівець сексолог Дніпро.

Сексуальна дисгармонія в парі

Сексолог Дніпро

Юлія Лєскіна – психолог-сексолог

Сексуальна дисгармонія – одна з найчастіших причин розриву відносин і розлучень. Виникає, як правило, після декількох років спільного життя і побуту. Зникає сексуальне бажання, потяг і інтерес до партнера/партнерки. Секс перестає бути пристрасним, стає більш рідкісним. Щоб уникнути інтимної близькості партнери вигадують різні відмовки, знаходять термінові справи. І так секс стає обов’язком, виникає сексуальна нудьга.

Як наслідок, зростає незадоволеність, накопичується роздратованість, претензії один до одного. Виникає розчарування в самому процесі інтимної близькості, занепокоєння, тривожність і сумніви. Може партнер мене не любить, не хоче зі мною сексу, щось в мені не так? А це ще більше погіршує ситуацію, віддаляє партнерів і відбивається в інших сферах спільного життя.

У таких ситуаціях може допомогти психолог-сексолог Дніпро, основне завдання якої – усунення психологічних аспектів, що перешкоджають задоволеності людини своїм інтимним життям. Психотерапія може бути, як основним методом (у 80% випадків проблеми виникають через психологічні причини), так і допоміжним (в 20% випадків причинами є соматичні захворювання, органічні ураження статевої системи). Залежно від проблеми психотерапія проводиться як в індивідуальному, так і сімейному форматі.

Основні причини сексуальної дисгармонії в парі

  1. Одноманітність інтимного життя, коли не вміють і бояться розмовляти про секс та різні хвилюючі моменти, які виникають при інтимній близькості. Розмовляти про те, що подобається, хочеться і важливо для отримання задоволення, насолоди і оргазму;
  2. Порушення комунікації в парі, коли у відносинах стало чогось не вистачати і вони стали поверхневими, відсутність загальних інтересів, довіри, часті конфлікти, неузгодженість і різні складності в побуті;
  3. Сексуальна необізнаність. Коли не знають своєї тілесності, мало знайомі зі своїм тілом, не знають і не розуміють, що подобається і що приносить задоволення і збудження і як правило, переносять відповідальність на іншого (він або вона повинен / повинна знати і здогадатися, що мені потрібно). В результаті чого, очікування можуть не виправдовуватися;
  4. Різні особистісні невірішені труднощі. Такі як неприйняття свого тіла, перенесені психотравми, невдалий сексуальний досвід у минулому – все це може впливати на розкутість в сексі і довіру до партнера, на якість інтимного життя.
  5. Порушення гормонального фону і інші стани здоров’я, що вимагають медичної корекції і лікування.

Здорові сексуальні відносини

Здоровий секс є важливою частиною життя чоловіка і жінки, без якого неможливо відчути повноту щастя в стосунках.

Для того, щоб сексуальні відносини дарували радість і насолоду, важливо разом розмовляти про свої сексуальні потреби, бажання, без претензій і образ, з любов’ю і підтримкою, і тоді у вашому інтимному житті з’явиться «іскорка», яка знову розпалить вогнище вашої пристрасті.

Налагодженням таких делікатних питань професійно займається психолог сексолог в місті Дніпро – Юлія Лєскина. Ви можете докладніше дізнатися про Юлію Лєскіну чи записатись до неї на консультацію.

Консультація сексолога Дніпро

Відгуки щасливих клієнтів

Сексолог Дніпро відгуки
Сексолог Дніпропетровськ відгуки
Дитячий Сексолог Дніпро відгуки
Сімейний Сексолог Дніпро відгуки
Дитячий Сексолог Дніпропетровськ відгуки
Сімейний Сексолог Дніпропетровськ відгуки

Досвідчений Сексолог Дніпро відгуки
Досвідчений Сексолог Дніпропетровськ відгуки
Досвідчений Дитячий Сексолог Дніпро відгуки
Досвідчений Сімейний Сексолог Дніпро відгуки
Досвідчений Дитячий Сексолог Дніпропетровськ відгуки
Досвідчений Сімейний Сексолог Дніпропетровськ відгуки

Психолог-сексолог Дніпро відгуки
Психолог-сексолог Дніпропетровськ відгуки
Дитячий Психолог-сексолог Дніпро відгуки
Сімейний Психолог-сексолог Дніпро відгуки
Дитячий Психолог-сексолог Дніпропетровськ відгуки
Сімейний Психолог-сексолог Дніпропетровськ відгуки

Досвідчений Психолог-сексолог Дніпро відгуки
Досвідчений Психолог-сексолог Дніпропетровськ відгуки
Досвідчений Дитячий Психолог-сексолог Дніпро відгуки
Досвідчений Сімейний Психолог-сексолог Дніпро відгуки
Досвідчений Дитячий Психолог-сексолог Дніпропетровськ відгуки
Досвідчений Сімейний Психолог-сексолог Дніпропетровськ відгуки

переглянути відгуки