Психолог Днепр

Ласкаво просимо!

Мене звуть Галина Павленко. Я – практикуючий психолог в місті Дніпро, сертифікований психотерапевт, гештальт-терапевт, засновник психологічного центру і автор дитячої книги.

А ще … я щаслива дружина, мати двох хлопчиків і просто успішна жінка.

Ось уже 12 років я займаюся улюбленою справою – допомагаю моїм клієнтам знайти вихід зі складних життєвих ситуацій. І я переконана, що команда завжди може досягти більшого, ніж одна людина. Саме тому я заснувала психологічний центр і набрала команду професіоналів з різних областей.

Більш докладно про кваліфікацію нашої команди досвідчених психологів ви можете прочитати тут

Послуги психолога Дніпро

Ми працюємо з дорослими, підлітками та дітьми в форматі індивідуальних і парних психологічних консультацій. Ведемо психологічні групи та ворк-шопи. Працюємо з іноземцями і парами англійською мовою. Надаємо послуги профорієнтації підлітків, діагностики психологічної готовності дітей до школи і складання психологічного портрета кандидатів при прийомі на роботу.


Сімейний психолог Дніпро

Сімейний психолог Дніпро

Над відносинами треба працювати. Всім. Завжди. Не буває щасливих пар, які не вкладають сили, час, свою енергію, сміливість і віру в стосунки. І наше завдання полягає в тому, що б трохи допомогти парам знайти стежку один до одного. Знайти її тоді, коли здається, що віддалилися вже дуже сильно. Коли не зрозуміло, якого почуття до партнера більше – злості або любові.

дізнатися більше


Мужской психолог Днепр

Чоловічий психолог Дніпро

Значна частина наших клієнтів – саме чоловіки. Ми давно навчилася розуміти їх і приймати. І нас правда радує, що є такі сміливі і сильні, які не махають на своє життя рукою. Чи не пливуть за течією, а приходять, розбираються і налагоджують своє єдине життя!

дізнатися більше


Женский психолог Днепр

Жіночий психолог Дніпро

Кожна жінка або дівчина – це цікава і непроста історія. Не буває двох однакових доль. Наші фахівці з жіночої психології знають про жінок практично все! Знають, з якими труднощами стикаються милі дівчини і жінки, а головне – знають, як вибиратися з цих життєвих криз.

дізнатися більше


Детский психолог Днепр

Дитячий психолог Дніпро

Наші дітки – це найулюбленіше, найважливіше, найцінніше. Кожен малюк особливий і до кожного потрібно йти своєю стежкою. З дітлахами до 10-12 років ми працюємо в основному з допомогою ігрових методів і проектних методик (техніки малювання, пісочна терапія, казкотерапія та ін.). З дітьми старшого віку, коли рівень самосвідомості і саморозуміння зростає, на консультаціях стає більше бесід. Якщо труднощі дитини вирішуються в дитинстві, то корекція відбувається досить швидко і проблема не набуває хронічної глибинної форми.

дізнатися більше


тест готовности к школе

Тест готовності до школи

Важливо розуміти, що розвинута дитина і готова до школи – це не одне і те ж. Готовність до школи складається з трьох параметрів: інтелектуальна, емоційна і соціальна готовність. Просто знати букви, пори року чи навіть вміти розмовляти іноземною мовою, самостійно одягатися і читати – це ще не запорука того, що дитина готова до навчання у школі.

скоро на сайті


тест на профориентацию

Профорієнтація

Добре, якщо наші діти точно знають, яку професію вони хочуть обрати. Добре, якщо ми, батьки, можемо допомогти їм в такому важливому життєвому виборі. Але так трапляється не завжди, на жаль. І в разі, коли не все так зрозуміло і легко, – найкращий спосіб визначитися – це пройти тест на профорієнтацію і розібратися з допомогою фахівця, яка професія підійде вашій дитині.

дізнатися більше

З повним списком послуг, що надаються ви можете ознайомитися тут

Консультація психолога Дніпро

Психотерапія – це чудовий спосіб познайомитися з самим собою, дізнатися про свої бажання і потреби, налагодити своє життя і взаємини з оточуючими.

Центр психологічних консультацій

12

років психологічної практики засновниці

7000

проведено консультацій психологами центру

230

парам ми допомогли стати щасливішими

350

діточок довірили нам їх батьки

Наша команда

Довірити своїх улюблених клієнтів комусь неймовірно складно. Тому до відбору психологів центру я підходжу більш, ніж ретельно. Члени моєї команди – це люди яким я довіряю на всі 100%.

психолог Галина Павленко

Галина Павленко

Засновниця центру, психолог з 12 – річним досвідом консультування, гештальт-терапевт, груповий терапевт, терапевт по роботі з психосоматичними захворюваннями і автор дитячої книги. Навчалася психотерапії у світових зірок B. Muller (Німеччина), M. Vincent Miller (США), L. Pecotic (GPTIM, Мальта), Michel Odent (Франція) і Irvin D. Yalom (США).

дізнатися більше

Психолог Алена Хименко

Олена Хименко

Дитячий і жіночий психолог, арт-терапевт, груповий терапевт, тренер. Психолог, який проводить консультації на 3х мовах (російська, англійська, українська). Дітки без розуму від Олени, вона дбайлива і акуратна в роботі. Має багаторічний досвід роботи з жіночими проблемами і чоловічими кризами.

дізнатися більше

Психолог Анжела Бирук

Анжела Бирук

Досвідчений жіночий і чоловічий психолог. Консультує з питань виходу з депресії, впевненості в собі, налагодження сімейних і дитячо-батьківських відносин. Працює з пошуком професійного і життєвого шляху. Спеціалізується в тому числі на роботі з психосоматикою. Легкість, гумор і краса – незабутній стиль роботи Анжели.

дізнатися більше

Психолог Лариса Пастухова

Лариса Пастухова

Досвідчений, дбайливий і вдумливий психолог. Легкими помахами крил працює з такими важкими питаннями, як психологічна травма, залежності та психосоматичні захворювання. Також має медичну освіту. Блискуче працює як з жінками, так і чоловіками. Проводить психологічні групи.

дізнатися більше

Відгуки щасливих клієнтів

Як розповідали наші клієнти, досить складно визнати, що тобі потрібна психологічна допомога. Для того, щоб звернутися до психолога, потрібно чимало мужності і рішучості, але нагородою за це служить ГАРМОНІЯ всередині себе і ЩАСТЯ, якого так не вистачало в житті.

Психолог Днепр отзывы
Психолог Днепропетровск отзывы
Детский психолог Днепр отзывы
Семейный психолог Днепр отзывы
Детский психолог Днепропетровск отзывы
Семейный психолог Днепропетровск отзывы

Опытный Психолог Днепр отзывы
Опытный Психолог Днепропетровск отзывы
Опытный детский психолог Днепр отзывы
Опытный семейный психолог Днепр отзывы
Опытный детский психолог Днепропетровск отзывы
Опытный семейный психолог Днепропетровск отзывы

Психотерапевт Днепр отзывы
Психотерапевт Днепропетровск отзывы
Детский Психотерапевт Днепр отзывы
Семейный Психотерапевт Днепр отзывы
Детский Психотерапевт Днепропетровск отзывы
Семейный Психотерапевт Днепропетровск отзывы

Опытный Психотерапевт Днепр отзывы
Опытный Психотерапевт Днепропетровск отзывы
Опытный Детский Психотерапевт Днепр отзывы
Опытный Семейный Психотерапевт Днепр отзывы
Опытный Детский Психотерапевт Днепропетровск отзывы
Опытный Семейный Психотерапевт Днепропетровск отзывы

переглянути відгуки