Психолог Днепр

Ласкаво просимо!

Мене звуть Галина Павленко. Я – практикуючий психолог в місті Дніпро, сертифікований психотерапевт, гештальт-терапевт, засновник психологічного центру і автор дитячої книги.

А ще … я щаслива дружина та мати трьох непосидючих хлопчаків.

Ось уже 14 років я займаюся улюбленою справою – допомагаю моїм клієнтам знайти вихід зі складних життєвих ситуацій. І я переконана, що команда завжди може досягти більшого, ніж одна людина. Саме тому я заснувала психологічний центр і набрала команду професіоналів з різних областей.

Більш докладно про кваліфікацію нашої команди досвідчених психологів ви можете прочитати тут


ВІЙНА З РФ

24 лютого розпочалася війна. Підготуватися до такого – неможливо. А впоратися із постійною тривогою, жахіттям подій, вимушеним переїздом, стражданнями – дуже складно.

Команда нашого центру екстреними темпами пройшла підготовку надання психологічної допомоги під час бойових дій. Наші колеги зі США, Чехії, Німеччини, Франції, Австрії, Великобританії та інших країн передали нам свій безцінний досвід та знання.

Ми продовжуємо працювати як онлайн так і офлайн. Якщо ви відчуваєте, що потрібна наша допомога - зв'яжіться з нами.

Все буде Україна!🇺🇦

Послуги психолога Дніпро

Ми працюємо з дорослими, підлітками та дітьми у форматі індивідуальних та парних психологічних консультацій. Ведемо психологічні групи та майстер-класи. Проводимо консультації сексолога. Працюємо з іноземцями та парами англійською мовою. Надаємо послуги профорієнтації підлітків, діагностики психологічної готовності дітей до школи та складання психологічного портрета кандидатів під час прийому на роботу.


Особистий психолог Дніпро

Особистий психолог

Наодинці в психологічно комфортній обстановці ми з’ясовуємо, що відбувається у вашому житті і призводить до незадоволення. З’ясовуємо, як ви вибудовуєте стосунки з оточуючими: партнерами, колегами, дітьми, батьками та друзями. Шукаємо нові методи взаємодії. Більш творчі, продуктивніші, щасливіші. Розбираємося з тими ситуаціями минулого чи дитинства, які не дають жити вільно та щасливо у теперішньому та багато іншого.

дізнатися більше


Сімейний психолог Дніпро

Сімейний психолог

Над відносинами треба працювати. Всім. Завжди. Не буває щасливих пар, які не вкладають сили, час, свою енергію, сміливість і віру в стосунки. І наше завдання полягає в тому, що б трохи допомогти парам знайти стежку один до одного. Знайти її тоді, коли здається, що віддалилися вже дуже сильно. Коли не зрозуміло, якого почуття до партнера більше – злості або любові.

дізнатися більше


Детский психолог Днепр

Дитячий психолог

Наші дітки – це найулюбленіше, найважливіше, найцінніше. Кожен малюк особливий і до кожного потрібно йти своєю стежкою. З дітлахами до 10-12 років ми працюємо в основному з допомогою ігрових методів і проектних методик (зображувальні техники, пісочна терапія, казкотерапія та ін.). З дітьми старшого віку, коли рівень самосвідомості і саморозуміння зростає, на консультаціях стає більше бесід. Якщо труднощі дитини вирішуються в дитинстві, то корекція відбувається досить швидко і проблема не набуває хронічної глибинної форми.

дізнатися більше


Сексолог дніпро

Сексолог

Тема сексуального здоров’я та сексуальності раніше була табуйована. У багатьох досі вона викликає надмірний сором і збентеження. Але ж сексуальність природна та прекрасна. Дисгармонія в сексуальній сфері має пригнічуючий вплив на настрій, емоційний та загальний стан організму. А отже – потребує дбайливої гармонізації.

дізнатися більше


групова психотерапія дніпро

Психологічні групи

У центрі є можливість взяти участь у різноманітних психологічних групах, майстер-класах та інтенсивах. Групи проводяться на різні теми: для дітей та підлітків, батьківсько-дитячі відносини, відносини між чоловіком та жінкою, сексологія, різні напрямки особистісного зростання.

дізнатися більше


тест на профориентацию

Профорієнтація

Добре, якщо наші діти точно знають, яку професію вони хочуть обрати. Добре, якщо ми, батьки, можемо допомогти їм в такому важливому життєвому виборі. Але так трапляється не завжди, на жаль. І в разі, коли не все так зрозуміло і легко, – найкращий спосіб визначитися – це пройти тест на профорієнтацію і розібратися з допомогою фахівця, яка професія підійде вашій дитині.

дізнатися більше

З повним списком послуг, що надаються ви можете ознайомитися тут

Зараз проходять психологічні групи

Практичний курс
«Мистецтво відносин»

Корисний людям, які знаходяться у відносинах та особливо для тих, хто поки самотній.

Ведучі: психолог, гештальт-терапевт Бірук Анжела та психолог, сексолог Лєскіна Юлія.

Більше інформації про подію

Група психологічної підтримки дітей

У цей важкий час, як ніколи, ми маємо подбати про емоційний стан нашого наймолодшого покоління – наших діток!

Ведуча: дитячий психолог, арт-терапевт Олександра Корсун.

Більше інформації про подію

Консультація психолога Дніпро

Психотерапія – це чудовий спосіб познайомитися з самим собою, дізнатися про свої бажання і потреби, налагодити своє життя і взаємини з оточуючими.

Центр психологічних консультацій

психологічний центр дніпро

Наша команда

Довірити своїх улюблених клієнтів комусь неймовірно складно. Тому до відбору психологів центру я підходжу більш, ніж ретельно. Члени моєї команди – це люди яким я довіряю на всі 100%.

психолог Галина Павленко

Галина Павленко

Засновниця центру, психолог з 14-річним досвідом консультування, гештальт-терапевт, груповий терапевт, терапевт по роботі з психосоматичними захворюваннями і автор дитячої книги. Навчалася психотерапії у світових зірок B. Muller (Німеччина), M. Vincent Miller (США), L. Pecotic (GPTIM, Мальта), Michel Odent (Франція) і Irvin D. Yalom (США).

дізнатися більше

Психолог Алена Хименко

Олена Хименко

Дитячий, дорослий і сімейний психолог; арт-терапевт, груповий терапевт. Психолог, який проводить консультації також і англійською мовою. Має багаторічний досвід роботи з жіночими проблемами і чоловічими кризами. Олена допомогла багатьом парами жити в розумінні і прийнятті один одного.

дізнатися більше

Психолог Анжела Бирук

Анжела Бирук

Досвідчений жіночий, чоловічий і сімейний психолог. Консультує з питань виходу з депресії, впевненості в собі, налагодження сімейних і дитячо-батьківських відносин. Працює з пошуком професійного і життєвого шляху. Спеціалізується в тому числі на роботі з психосоматикою. Легкість, гумор і краса – незабутній стиль роботи Анжели.

дізнатися більше

Психолог Лариса Пастухова

Лариса Пастухова

Досвідчений, дбайливий і вдумливий психолог. Легкими помахами крил працює з такими важкими питаннями, як психологічна травма, залежності та психосоматичні захворювання. Також має медичну освіту. Блискуче працює як з жінками, так і чоловіками. Проводить психологічні групи.

дізнатися більше

Психолог Юлия Лєскіна

Юлія Лєскіна

Юлія вже багато років допомагає жінкам і чоловікам знаходити себе, справлятися зі складними етапами життя, розбиратися в дитячо-батьківських і чоловічо-жіночих стосунках. Вона дбайлива і сучасна, досвідчена та турботлива. У роботі з клієнтами дивиться на ситуацію комплексно. А також проводить консультації як сексолог.

дізнатися більше

Психолог Саша Корсун

Олександра Корсун

Дітки і батьки просто без тями від Олександри. Вона професійна, досвідчена, має всебічні знання в дитячій психології. І в той самий час вона відкрита, жива, дружня і небайдужа. Вона казково порається з труднощами як наших найменших відвідувачів, так і підлітків.

дізнатися більше

Відгуки щасливих клієнтів

Як розповідали наші клієнти, досить складно визнати, що тобі потрібна психологічна допомога. Для того, щоб звернутися до психолога, потрібно чимало мужності і рішучості, але нагородою за це служить ГАРМОНІЯ всередині себе і ЩАСТЯ, якого так не вистачало в житті.

Психолог Дніпро відгуки
Психолог Дніпропетровськ відгуки
Дитячий психолог Дніпро відгуки
Сімейний психолог Дніпро відгуки
Дитячий психолог Дніпропетровськ відгуки
Сімейний психолог Дніпропетровськ відгуки

Досвідчений Психолог Дніпро відгуки
Досвідчений Психолог Дніпропетровськ відгуки
Досвідчений Дитячий психолог Дніпро відгуки
Досвідчений Сімейний психолог Дніпро відгуки
Досвідчений Дитячий психолог Дніпропетровськ відгуки
Досвідчений Сімейний психолог Дніпропетровськ відгуки

Психотерапевт Дніпро відгуки
Психотерапевт Дніпропетровськ відгуки
Дитячий Психотерапевт Дніпро відгуки
Сімейний Психотерапевт Дніпро відгуки
Дитячий Психотерапевт Дніпропетровськ відгуки
Сімейний Психотерапевт Дніпропетровськ відгуки

Досвідчений Психотерапевт Дніпро відгуки
Досвідчений Психотерапевт Дніпропетровськ відгуки
Досвідчений Дитячий Психотерапевт Дніпро відгуки
Досвідчений Сімейний Психотерапевт Дніпро відгуки
Досвідчений Дитячий Психотерапевт Дніпропетровськ відгуки
Досвідчений Сімейний Психотерапевт Дніпропетровськ відгуки

переглянути відгуки