Чудово, якщо наші діти точно знають, ким вони хочуть стати, і їм немає необхідності проходити тест на профорієнтацію. Добре, якщо ми, як батьки, можемо відчувати своїх дітей. Тоді ми в змозі помітити їх схильності і таланти, і підказати, яка професія може розвинути їх і дозволить заробляти гроші. Але в реальному житті таке буває рідко, на жаль.

У підсумку, часто наші діти вчаться на тих спеціальностях, від яких очі у них не горять і відчувають вони себе не на своєму місці. І коли дитина закінчує університет, у нього немає ніякого бажання розвиватися і творити у своїй професії. Йому здається, що він вибрав не ту спеціальність, і шкода часу, витраченого на навчання. І виходить така собі пастка. Кардинально змінити сферу і професію страшно, а натхнення і любові до своєї спеціальності не було спочатку.

тест на профориентацию

Є спосіб уникнути цього! Можна науково підійти до питання вибору професії. І пройти тест на профорієнтацію. У свої 16 років я так і зробила. Завдяки чому ні дня не шкодувала про свій вибір професії.

Тест на профорієнтацію

– це всебічний індивідуальний психологічний аналіз особистості, здібностей, нахилів та бажань вашої дитини.

Як проходить профорієнтація школярів?

Профорієнтація складається з бесіди з психологом і проходження спеціальних тестів. Триває 60 хв. Пройшовши профорієнтацію, школяр і батьки отримують опис сильних сторін і талантів підлітка. Ви отримуєте індивідуально розроблені рекомендації і список професій, які найбільш близькі для вашої дитини.
Після закінчення тестування я проводжу бесіду з батьками і дитиною.

За результатами профорієнтаційної співбесіди ваша дитина зможе:

  1. Дізнатися або переконатися в тому, що він може, до чого у нього схильності.
  2. Дізнатися або переконатися, що йому подобається і чим би він хотів займатися в майбутньому.
  3. Визначитися з вибором майбутньої спеціальності.
  4. Отримає ряд рекомендацій, щодо сучасних професій, які відповідають його схильностям і бажанням.

Не пускайте таке важливе життєве рішення на самоплив. Не ризикуйте! Просто записуйтеся і проходьте тестування. І все стане ясно і прозоро!