Над відносинами потрібно працювати. Всім і завжди. З самого їх початку. Не буває щасливих пар, які не вкладають сили, час, енергію, сміливість і віру в свої відносини. Це ілюзія вважати, що в шлюбі потрібно плисти за течією і просто вірити, що все завжди буде прекрасно. Помилково вважати – якщо починаються труднощі, то це означає, ми неправильно вибрали партнера. Я, як сімейний психолог Дніпро, намагаюся допомогти парам знайти стежку один до одного тоді, коли вони віддалилися вже дуже сильно. Коли вже не зрозуміло, якого почуття до партнера більше – злості або любові. Моє завдання – допомогти партнерам зрозуміти один одного і навчити жити щасливо разом.

Більш докладно про мою кваліфікацію та досвід роботи можна прочитати тут

Моя історія

Мої особисті терапевти і близькі друзі пам’ятають той далекий період, коли в сльозах я говорила, що “нічого у нас не вийде”. Було різне: і злість один на одного, і скасоване весілля, і хвороби, і сварки… Багато хто не вірив, що ми залишимося разом. І вже точно ніхто не вірив, що сім’я у нас буде щаслива. А потім ще довго сторонні запитували нас: «А ви молодята?». І всі навколо як один кажуть: «Ви ідеальна пара». Це звичайно ж не так, ми не ідеальні. Бувають сварки і розбіжності. Але ми щасливі в шлюбі разом вже більше 8 років!

Семейный психолог Днепр

І цим я хочу сказати наступне:

  1. Якщо у вас складний кризовий період і здається, що нічого не вийде, і це не ваша половина – ЦЕ НЕ ОЗНАЧАЄ, що у вас не може бути щасливої сім’ї. Ми з чоловіком тому приклад. Треба розбиратися і працювати над відносинами і все вийде! Для цього і існує сімейний психолог Дніпро!
  2. Якщо якась сім’я вам здається ідеальною, і у них так було завжди – це ІЛЮЗІЯ. У кожній родині трапляються конфлікти і кризи. В кожній. Криза – це нормальний етап розвитку будь-якої сім’ї, без кризи не може бути розвитку. А без розвитку сім’я деградує і припиняє своє існування. Мати ідеал сім’ї часом важливо, але ще важливіше розуміти, що над відносинами і над собою потрібно працювати постійно.

Чому пари записуються саме до мене:

Великий досвід роботи саме з парами

Знання від світових психологів

Я – щаслива дружина і мама

Сімейний психолог Галина Павленко

Відгуки щасливих клієнтів

Психолог Днепр отзывы
Психолог Днепропетровск отзывы
Детский психолог Днепр отзывы
Семейный психолог Днепр отзывы
Детский психолог Днепропетровск отзывы
Семейный психолог Днепропетровск отзывы

переглянути відгуки