Я і моя команда допомагаємо людям з самими різними труднощами і запитами. Ми – команда досвідчених психологів-психотерапевтів, які працюють в гештальт-підході.

Всі послуги та консультації ви можете отримати онлайн

Женский психолог Днепр

Особиста консультація

Вартість: 550-600 грн.

Опрацьовуємо ваші труднощі один-на-один в психологічно комфортній обстановці. Ми з’ясовуємо, що відбувається у вашому житті і призводить до незадоволеності. З’ясовуємо, як ви будуєте відносини з оточуючими: партнерами, колегами, дітьми, батьками і друзями. Шукаємо нові способи взаємодії. Більш творчі, більш продуктивні, більш щасливі. Розбираємося з тими ситуаціями минулого або дитинства, які не дають жити вільно і щасливо в сьогоденні і багато іншого.

записатися на особисту консультацію


Детский психолог Днепр

Консультації з приводу дитини

Вартість: 550-600 грн.

На початку консультації батьки розповідають про те, що їх турбує, і що хотілося б зрозуміти і отримати по завершенню консультації. Потім в ігровій та проективної формі психолог проводить роботу з дитиною. Перша консультація часто діагностична. Після цього ми розмовляємо з батьками. Розповідаємо про результати діагностики, про психологічний стан дитини, про причини тієї чи іншої проблеми. Також психолог дає рекомендації батькам, як з цією проблемою працювати в домашніх умовах. Якщо це необхідно, то рекомендуємо пройти курс корекції в нашому центрі.

записатись на консультацію


Семейный психолог Днепр

Парна консультація

Вартість: 800-900 грн.

Допомога подружнім парами, людям у відносинах, партнерам по бізнесу, батькам і дітям. На консультаціях ми розбираємося з тим, що в стосунках призводить до непорозумінь, відсутності якісного контакту, образ, конфліктів, зрад, незадоволеності або низької ефективності. Ми відновлюємо комунікацію, а потім знаходимо нові, більш конструктивні і творчі способи взаємодії. Навчаємо дивитися ширше на свої труднощі, знаходимо шляхи виходу з них. Консультація проводиться одночасно з обома партнерами.

записатись на парну консультацію


Профориентация Днепр

Профорієнтація і тест готовності до школи

Профорієнтація: 700 грн.
Тест готовності до школи: 650 грн.

У нашому центрі є можливість пройти тест на профорієнтацію і тест на готовність до школи. Обидва тестування тривають по 55 хв.

записатися на тестування


Psycological consultation Dnipro

Consultations in English
Консультації на англійській

Personal / Особиста: 800 hrn.
For a couple / Парна: 1200 hrn.

We commonly work with the difficulties of foreigners: immigrants, men and women who married Ukrainians, those who temporarily move to Ukraine for work or study.
Difficulties, which we help in coping with:

  • Difficulties in studying or working as a foreigner;
  • Problems of loneliness;
  • Feeling alien and not accepted in another country;
  • Sense of isolation or inability;
  • Difficulties in relationships with a foreigner, etc;

schedule a meeting


групповая-сессия

Психологічні групи

Участь: 550-600 грн/сессія

Також, в нашому центрі є можливість взяти участь в різних психологічних групах (майстер-класах, терапевтичних групах, тематичних групах, групах особистісного розвитку і т.д.).