Я і моя команда допомагаємо людям з самими різними труднощами і запитами. Ми – команда досвідчених психологів-психотерапевтів, які працюють в гештальт-підході.

Всі послуги та консультації ви можете отримати онлайн

Женский психолог Днепр

Особиста консультація

Вартість: 550-600 грн.

Опрацьовуємо ваші труднощі один-на-один в психологічно комфортній обстановці. Ми з’ясовуємо, що відбувається у вашому житті і призводить до незадоволеності. З’ясовуємо, як ви будуєте відносини з оточуючими: партнерами, колегами, дітьми, батьками і друзями. Шукаємо нові способи взаємодії. Більш творчі, більш продуктивні, більш щасливі. Розбираємося з тими ситуаціями минулого або дитинства, які не дають жити вільно і щасливо в сьогоденні і багато іншого.

Дізнатися докладніше про жіночого психолога, чоловічого психолога.

записатися на особисту консультацію


Детский психолог Днепр

Консультації з приводу дитини

Вартість: 600 грн.

На початку консультації батьки розповідають про те, що їх турбує, і що хотілося б зрозуміти і отримати по завершенню консультації. Потім в ігровій та проективної формі психолог проводить роботу з дитиною. Перша консультація часто діагностична. Після цього ми розмовляємо з батьками. Розповідаємо про результати діагностики, про психологічний стан дитини, про причини тієї чи іншої проблеми. Також психолог дає рекомендації батькам, як з цією проблемою працювати в домашніх умовах. Якщо це необхідно, то рекомендуємо пройти курс корекції в нашому центрі.

записатись на консультацію


Семейный психолог Днепр

Парна консультація

Вартість: 900 грн.

Допомога подружнім парами, людям у відносинах, партнерам по бізнесу, батькам і дітям. На консультаціях ми розбираємося з тим, що в стосунках призводить до непорозумінь, відсутності якісного контакту, образ, конфліктів, зрад, незадоволеності або низької ефективності. Ми відновлюємо комунікацію, а потім знаходимо нові, більш конструктивні і творчі способи взаємодії. Навчаємо дивитися ширше на свої труднощі, знаходимо шляхи виходу з них. Консультація проводиться одночасно з обома партнерами.

Дізнайтеся докладніше про парну терапію.

записатись на парну консультацію


Тест готовності до школи

Тест готовності до школи

Тест готовності до школи: 700 грн.

Для визначення готовності майбутнього першокласника до навчання в школі я відібрала методики, які сама використовувала протягом багатьох років. Ви зможете оцінити готовність вашого малюка до школи, а на підставі отриманої оцінки і результатів, намітити, яка допомога потрібна майбутньому першокласнику, щоб він успішно крокував по шкільній стежині.

Прочитати більше інформації про тест готовності до школи

записатись на тестування


Профорієнтація Дніпро

Профорієнтація

Профорієнтація: 850 грн.

Профорієнтація – кращий спосіб визначитися з тим, куди вступати вчитися, чим займатися в майбутньому. За допомогою психолога ви зможете визначити свої сильні сторони, можливості, схильність та бажання. Більш докладно про профорієнтацію ви можете прочитати тут.

записатись на тестування


Psycological consultation Dnipro

Consultations in English
Консультації на англійській

Personal / Особиста: 900 hrn.
For a couple / Парна: 1500 hrn.

We commonly work with the difficulties of foreigners: immigrants, men and women who married Ukrainians, those who temporarily move to Ukraine for work or study.
Difficulties, which we help in coping with:

 • Difficulties in studying or working as a foreigner;
 • Problems of loneliness;
 • Feeling alien and not accepted in another country;
 • Sense of isolation or inability;
 • Difficulties in relationships with a foreigner, etc;

Learn more

schedule a meeting


групповая-сессия

Психологічні групи

Участь: від 400 грн

Також у нашому центрі є можливість взяти участь у різних психологічних групах, майстер-класах та інтенсивах. Групи проводяться на різні теми: для дітей і підлітків, батьківсько-дитячі відносини, відносини між чоловіком і жінкою, сексологія, різні напрямки особистісного зростання.

Пропонуємо вам докладніше ознайомитися з тим, що таке психологічні групи.


консультація сексолога

Консультація сексолога

Особиста: 700 грн.
Парна: 950 грн.

Тема сексуального здоров’я, сексуальності раніше була табуйована. У багатьох до сих пір, незважаючи на зняття заборон, вона викликає надмірний сором і збентеження. Але сексуальність закладена в нас природою, вона природна і прекрасна. Сучасні дослідження стверджують, що сексуальне здоров’я дуже важливо в житті кожного чоловіка і кожної жінки. Воно впливає на загальний стан організму, емоційний стан і наш настрій.

Дізнайтесь більше про консультацію сексолога у нашому центрі.

записатись на консультацію сексолога


психолог для мами

Психолог для мами

Вартість: 600 грн.

Іноді малюк приходить в сім’ю досить швидко і просто. А іноді зачаття, виношування, народження і дорослішання малюка виявляється не таким вже легким завданням для батьків. Стати мамою і татом – абсолютно особлива сторінка в житті кожної родини. Навіть не “сторінка”, я б сказала серія товстих книжок. І в цьому точно кожному з нас потрібна допомога. Ось питання, з якими можна звернутися до перинатальному психолога (психолога для мами):

 • психогенне безпліддя,
 • втрата дітей на різних термінах вагітності,
 • труднощі із зачаттям дитини,
 • страхи перед програмами штучного запліднення,
 • токсикоз вагітних,
 • гіпертонус матки,
 • страхи під час вагітності,
 • формування готовності до материнства і довіри до себе самої,
 • страхи перед пологами,
 • звільнення від післяпологового шоку (закриття пологів),
 • психологічні труднощі з грудним вигодовуванням,
 • відновлення лактації після перерви в годуванні,
 • післяродова депресія (клінічні випадки ведуть спільно з психіатром),
 • психологічний баланс у сім’ї,
 • стабілізація і корекція емоційного стану,
 • емоційне вигорання батьків,
 • хронічна втома мами маленької дитини,
 • навчання навичкам саморегуляції та релаксації перший рік після народження малюка, і багато іншого.

Стан мами завжди впливає на малюка, в тому числі неусвідомлені страхи і тривоги. Психолог для вагітних і мам, перинатальний психолог, допоможе вам впоратися з труднощами і бути в спокої і рівновазі.

записатись на консультацію