Консультація психолога Дніпро

Очікування людей від того, як відбудеться консультація психолога Дніпро, різні. Одні чекають, що їм чітко та з інструкціями скажуть, що робити. Інші хочуть лише послухати, а про себе розповідають неохоче. Треті вважають, що психологи «бачать людину наскрізь» і дивуються, коли їх просять – «Розкажіть про себе». А хтось взагалі бачить психолога, як хірурга, який повинен відокремити проблему від них самих і потім все акуратно зашити.

Для мене психотерапія – це абсолютно унікальний процес, який не може повторитися з будь-якою іншою людиною, з іншим клієнтом. Терапія з кожним клієнтом є неповторною. Немає однакових відносин, які будуються між терапевтом і клієнтом. І саме тому терапія така ефективна. Я працюю з кожним клієнтом, із кожною індивідуальністю, не порівнюючи його з іншими.

Що таке психотерапія?

Психотерапія – це зустріч двох людей – клієнта та психотерапевта. Така зустріч, коли ці двоє по-справжньому бачать і чують одне одного. Коли можуть залишатися поруч, хоч би що відбувалося. Разом вчаться любити і ненавидіти, боятися та йти вперед, відкривати свої почуття і при цьому не втікати. Це стосунки, які зцілюють клієнта. Показують, що у його житті стосунки з батьком, коханою, дитиною можуть будуватися і по-іншому. Психотерапія дає клієнту прийняття та безпеку, любов та підтримку. З їхньою допомогою він може ризикувати, виходячи за свої звичні рамки і змінювати своє життя на краще. Змінювати так, як здавалося, вже неможливо.

Як виглядає психотерапія?

Людина приходить до нас і розповідає про свої труднощі у житті. Чи це стосунки з протилежною статтю або якийсь психосоматичний симптом (наприклад, біль у спині). Або, наприклад, проблеми на роботі, в інтимному житті або з дітьми. Часто люди не розуміють, що саме відбувається не так. І приходять за таким собі поглядом фахівця збоку. Або знають, у чому причина їхніх труднощів, але не розуміють, що робити з нею. Далі починається спільна робота з виявлення справжніх причин, що призводять до цих труднощів. Потім відбувається пошук та проживання шляхів виходу з цієї проблеми. Ми разом знаходимо більш творчий, здоровий та продуктивний спосіб життя.

У чому різниця між психологом та психотерапевтом?

Психолог розповідає людині про те, з яких причин у неї є та чи інша проблема. Психотерапевт же допомагає з цією проблемою впоратися. Якщо до нас приходять виключно за разовою психологічною консультацією, то ми, використовуючи свої знання та досвід, розповідаємо клієнтам які можуть бути ймовірні причини ситуації, що склалася. Через що вони можуть мати цю проблему. Але формат консультації не передбачає “роботи” з людиною, оскільки це неможливо зробити за одну чи дві зустрічі.

Скільки потрібно відвідувань?

Це залежить від того, як довго у вас ці труднощі і наскільки вони глибинні. Якщо, наприклад, складні стосунки з батьком будувалися 25 років, то їх неможливо налагодити за 1-2 сесії (консультації). Але якщо людина хоче просто зрозуміти причину тих чи інших подій у її житті, не заглиблюючись у те, як це можна покращити чи виправити, то цілком достатньо однієї-двох зустрічей.

Скільки триває консультація психолога Дніпро та яка її вартість?

Консультації у нашому центрі тривають 55 хвилин. Це найоптимальніший час. Щоб дізнатися про актуальну вартість консультації – тисніть сюди.

Відгуки щасливих клієнтів

Як розповідали наші клієнти, досить складно визнати, що тобі потрібна психологічна допомога. Для того, щоб звернутися до психолога, потрібно чимало мужності і рішучості, але нагородою за це служить ГАРМОНІЯ всередині себе і ЩАСТЯ, якого так не вистачало в житті.

Психолог Дніпро відгуки
Психолог Дніпропетровськ відгуки
Дитячий психолог Дніпро відгуки
Сімейний психолог Дніпро відгуки
Дитячий психолог Дніпропетровськ відгуки
Сімейний психолог Дніпропетровськ відгуки

Досвідчений Психолог Дніпро відгуки
Досвідчений Психолог Дніпропетровськ відгуки
Досвідчений Дитячий психолог Дніпро відгуки
Досвідчений Сімейний психолог Дніпро відгуки
Досвідчений Дитячий психолог Дніпропетровськ відгуки
Досвідчений Сімейний психолог Дніпропетровськ відгуки

Психотерапевт Дніпро відгуки
Психотерапевт Дніпропетровськ відгуки
Дитячий Психотерапевт Дніпро відгуки
Сімейний Психотерапевт Дніпро відгуки
Дитячий Психотерапевт Дніпропетровськ відгуки
Сімейний Психотерапевт Дніпропетровськ відгуки

Досвідчений Психотерапевт Дніпро відгуки
Досвідчений Психотерапевт Дніпропетровськ відгуки
Досвідчений Дитячий Психотерапевт Дніпро відгуки
Досвідчений Сімейний Психотерапевт Дніпро відгуки
Досвідчений Дитячий Психотерапевт Дніпропетровськ відгуки
Досвідчений Сімейний Психотерапевт Дніпропетровськ відгуки

переглянути відгуки